Serwetki z własnym nadrukiem

Przy użyciu naszej sztandarowej, unikalnej technologii nakładania wzoru jesteśmy w stanie na specjalne życzenie klienta wykonać dowolny nadruk złocony lub w innym kolorze, na serwetkach z naszej gamy czternastu kolorów serwetek 33×33 cm, 3-warstwowych składanych w 1/4, z czego najatrakcyjniej wyglądającym kolorem jest złoty.

Jeśli prowadzą Państwo zajazd, hotel, restaurację czy też chcą w niezwykły sposób  zareklamować produkt lub zrobić komuś prezent zapraszamy do realizacji swoich pomysłów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka kolorów nadruku, odbijających promienie światła w zależności od ich kąta padania. Możliwe jest również uzyskanie matowego nadruku z koloru złotego.

To co wyróżnia serwetki wykonane naszą technologią to efekt końcowy, który dzięki błyszczącemu wykończeniu wyraźnie zaznacza, że jest to druk ekskluzywny w odpowiedni sposób podkreślający wysoki standard restauracji, hotelu czy też firmy dbającej o najdrobniejsze detale.

Wychodząc na przeciw potrzebom restauracji, hoteli, domów weselnych oferujemy również nadruk na serwetkach z flizeliny 40×40 cm.

Aby poznać ofertę do której zawsze podchodzimy indywidualnie prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

Specjalista ds. sprzedaży
Tomasz Fras
Tel. 663 798 032
e-mail: tomasz@gajo.biz.pl

Oto wzory serwetek z logo naszych klientów: