Serwetki z logo

Przy użyciu naszej sztandarowej, unikalnej technologii nakładania wzoru jesteśmy w stanie na specjalne życzenie klienta wykonać dowolny nadruk złocony lub w innym kolorze, na serwetkach z logo z naszej gamy czternastu kolorów serwetek 33×33 cm, 3-warstwowych składanych w 1/4, z czego najatrakcyjniej wyglądającym kolorem jest złoty.

Jeśli prowadzą Państwo zajazd, hotel, restaurację czy też chcą w niezwykły sposób  zareklamować produkt lub zrobić komuś prezent w postaci serwetki z logo, zapraszamy do realizacji swoich pomysłów.

W ofercie serwetki papierowe z logo, serwetki dekoracyjne z logo, serwetki z nadrukiem, serwetki papierowe z nadrukiem firmowym, serwetki jednorazowe z logo. Ozdób swoją restaurację czy hotel ozdobnymi chustkami ze swoim logo

Do Państwa dyspozycji oddajemy 13 kolorów nadruku, odbijających promienie światła w zależności od ich kąta padania. Możliwe jest również uzyskanie na niektórych z nich koloru matowego.

Sprawdź pozostałą ofertę woreczków z organzy, koszy prezentowych, ozdobnych toreb papierowych

To co wyróżnia nasze serwetki z logo, to fakt, że posiadają wspaniały efekt końcowy, który dzięki błyszczącemu wykończeniu wyraźnie zaznacza, że jest to druk ekskluzywny w odpowiedni sposób podkreślający wysoki standard restauracji, hotelu czy też firmy dbającej o najdrobniejsze detale.

Jako jedyni w Polsce oferujemy tego typu nadruki na serwetkach.

Wychodząc na przeciw potrzebom restauracji, hoteli, domów weselnych oferujemy również nadruk na serwetkach z flizeliny 40×40 cm i celulozy 40×40 cm.

Aby poznać ofertę do której zawsze podchodzimy indywidualnie prosimy o kontakt z naszym działem marketingu.

Specjalista ds. sprzedaży
Tomasz Fras
Tel. 663 798 032
e-mail: tomasz@gajo.biz.pl