Serwetki z logo – świetny pomysł na reklamę swojego biznesu

Któż z nas nie spotkał się z długopisami z nadrukowaną nazwą firmy, smyczami na klucze, pendrive-ami, kubkami czy personalizowanymi cukierkami, którymi częstujemy swoich klientów. Taka forma reklamy naszej firmy ma na celu utrwalenie nazwy / logo o oczach i pamięci klientów.

Jak jednak wzmocnić rozpoznawalność naszej marki w restauracjach i jednocześnie podnieść klasę lokalu oraz pokazać klientom, że cenimy jakość i styl?

Doskonałym pomysłem będą serwetki z nadrukiem logo lub nazwy restauracji, hotelu  lub innego rodzaju lokalu. Personalizowane serwetki z logo będą świetną i za razem praktyczną formą reklamy naszego biznesu, bo przecież i tak muszą się one znaleźć na restauracyjnym stole. Subtelnie pokazują klientowi, że jest w szczególnym miejscu, którego właściciel lub manager zadbał o to, aby zamówić specjalne serwetki z nadrukiem.

Jeśli klient postanowi zabrać taką personalizowaną serwetkę poza teren lokalu, to gdy następnym razem spojrzy na nią, to z całą pewnością przypomni sobie miło spędzony czas w restauracji lub udany urlop w hotelu. Zapewniamy, że miłe chwile i wspomnienia stanowią najlepszą rekomendację.

Zainteresowanych taką formą reklamy odsyłamy do naszej oferty nadruków indywidualnych na serwetkach 33×33 cm, 3-warstwowych z 100% celulozy oraz na serwetkach bardziej ekskluzywnych,  40×40 cm flizelinowych.