Podziękowania i nagrody

Dzięki wieloletniemu rozwojowi firmy ,ciężkiej pracy oraz rzetelności i sumienności w wykonywaniu zadań, możemy pochwalić się certyfikatami oraz nagrodami. Staramy się i ciągle stawiamy sobie nowe wymagania. Ważne w tym procesie jest zaufanie naszych partnerów. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że nas wspierają i my  również chętnie wspieramy innych m.in. szkoły, przedszkola, eventy a także fundacje promujące dobre zwyczaje lub po prostu pomagające innym  ludziom.

Oto wybrane nagrody i podziękowania jakie otrzymaliśmy.

Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji

Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji, jest to dla nas wyjątkowa i bardzo ważna nagroda stawiająca całą firmę w pozytywnym świetle, potwierdzająca ciągły rozwój. Wręczenie nagrody odbyło się 9 stycznia 2015 roku, w filharmonii Opolskiej w trakcie uroczystej gali rozdania nagród.

Nagrodę odebrał właściciel firmy, Wojciech Gajowczyk.

Nagroda za wkład w rozwój Powiatu Kluczborskiego

Z okazji Jubileuszu 15-lecia Samorządu Powiatu Kluczborskiego w uznaniu za wkład w rozwój gospodarczy powiatu, pracę na rzecz społeczności lokalnej oraz dobrą współpracę z samorządem powiatowym otrzymaliśmy na koniec roku 2014 dyplom i nagrodę, będącą potwierdzeniem naszych celów i starań.

Inne nagrody, listy gratulacyjne, podziękowania, certyfikaty: